دانلود Clash of Queens 1.6.16 برای آندروید

برای اینکه ملکه باشید، برای اینکه با ملکه ازدواج کنید، شما می‌توانید هرچه را می‌خواهید در کلش آو کوئینز انجام دهید: پادشاهان مشغول هستند. اما به یاد داشته باشید آنچه شما خواهید بود بستگی دارد به آنچه که شما می‌خواهید باشید!

بیایید و برای سروری کل متصرفات در کلش آو کوئینز نبرد کنید: پادشاهان مشغول هستند، یک گیم جدید اکشن استراتژی آنلاین مولتی پلیر که به شما اجازه می‌دهد تا یک سیستم تعاملی حقیقی را با دوستانتان در گیم و در واقعیت تجربه کنید!

ویژگی‌ها:

  1. با پلیرهای آنلاین در سراسر جهان بازی و چت کنید – یک سیستم ترجمه ریل تایم به شما اطمینان می دهد تا به هر نفر دیگر بدون هیچ مشکلی متصل شوید.
  2. تیم شوید تا همه‌ی دشمنان را در گیم و در واقعیت شکست دهید.
  3. به یک اتحاد بپیوندید و با اعضای اتحاد همکاری کنید تا پادشاهی را فتح کنید! با هر نفر دیگر کمک کنید تا قویترین اتحاد را در پادشاهی بسازید!
  4. یک امپراتوری بسیار قدرتمند بسازید و همیشه برای عمل آماده شوید – ساختمان‌ها، دیوارها، سلاح‌ها را آپگرید کنید تا امپراتوری را قدرتمند کنید.
  5. ارتش های مختلف یورش گر را آموزش دهید تا نیروهای شیطانی را شکست دهید، و ارتش را به همه نوع رویداد اختصاص دهید تا منابع و امتیازات بیشتری بدست آورید.
  6. قهرمان‌تان را مجهز کنید – سلاح‌های افسانه ای را با آهنگری تولید کنید و به آنها مجهز شوید تا به بالای رقابت صعود کنید!
  7. سیستم‌های فراوان تا سکه‌های رایگان بدست آورید و شهرتان را به طور مستقیم به یک سطح بالا برسانید!

به کلش آو کوئینز متصل شوید!

دانلود: مدیافایر

1 دیدگاه برای «دانلود Clash of Queens 1.6.16 برای آندروید»

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.